Pradžia

Lengvatinės paskolosSpausdinti

Amerikiečių „Starbucks“ korporacijoje šiandien darbuojasi ketvirtis milijono darbuotojų – bemaž tiek, kiek gyventojų turi Kauno miestas. O viskas prasidėjo nuo dviejų įkūrėjų, jų asmeninių santaupų ir banko paskolos. Ar pradėję pardavinėti kavos pupeles ir paruošimo įrangą jie greitai tapo pasauline imperija? Nieko panašaus – pirmosios jų kavinės laukti reikėjo beveik 10 metų, ką jau kalbėti apie plėtrą visame pasaulyje.

Visa tai – ilgi investicijų metai, reikalaujantys nuolatinio tobulėjimo.

Tačiau kelyje į verslo Olimpą tikrai nebūsite vieniši. Mes siūlome verslininkams pasinaudoti ne tik paskolomis ar lizingu (iki 600 000 eurų), bet ir lankstesnėmis kredito linijų paslaugomis. Tai – „Atviro kreditų fondo 2“ priemonė. Kartu su garantija ir daliniu palūkanų kompensavimu įmanoma gauti plėtrai reikalingą paskolą ypatingai palankiomis sąlygomis.

Tuo tarpu pasinaudoję kita priemone „Pasidalytos rizikos paskolos“ galite gauti net iki 4 mln. eurų kreditą. 45 proc. paskolos sumos netaikomos jokios palūkanos ir jas mokėti reikia tik už likusius 55 proc.

Kaip tuo pasinaudoti?

Norėdami pasinaudoti „Atviro kreditų fondo 2“ priemone turite kreiptis į kredito įstaigą, su kuria sudaryta bendradarbiavimo sutartis dėl lengvatinių paskolų teikimo. Šiuo metu lengvatines paskolas teikia AB bankas „Citadele“ ir UAB „Medicinos bankas“. Daugiau informacijos apie lengvatines paskolas galite rasti čia.

Tuo tarpu dėl priemonės „Pasidalytos rizikos paskolos“ sąlygų ir galimybių galite kreiptis į AB „Šiaulių bankas“ bei AB „Swedbank“. Daugiau informacijos apie priemonę rasite čia.