Pradžia

Dalinis palūkanų kompensavimasSpausdinti

Tai, kad didžioji dauguma įmonių žlunga per pirmuosius metus – mitas. Bet kad didžioji dauguma įmonių neišgyvena pirmųjų penkerių metų – jau panašiau į tiesą. Didieji sunkumai jaunam verslui prasideda tuomet, kai tenka grąžinti investuotus skolintus pinigus, todėl antrieji ar tretieji metai dažnam būna sunkesni už pirmuosius.

INVEGA stengiasi kaip įmanoma labiau sumažinti skolinimosi naštą ir, priklausomai nuo regiono, leidžia paskolą pasiėmusioms ar sudariusioms lizingo sutartį įmonėms gauti nuo 50 iki 95 proc. siekiančią kompensaciją už dalį sumokėtų palūkanų.

Vadinasi, Jūs rūpinatės ne laiko auginamais procentais, o tik ta suma, kuri prisidėjo prie vizijos įgyvendinimo. Taupykite, kai tik galite taupyti – juk atliekamos lėšos visada pravers.

Kaip tuo pasinaudoti?

Dėl kompensacijos kreiptis gali mažų ir vidutinių įmonių atstovai, gavę investicinę paskolą pagal finansinę priemonę „Pasidalytos rizikos paskolos“ (PRP),  kurių įmonės veikia gamybos ir paslaugų sektoriuje bei Pramonės įmonės.

Užpildytą paraišką ir dokumentus kviečiame teikti tiesiogiai adresu https://paraiskos.invega.lt. Jei pateikti paraišką ir jos priedus adresu https://paraiskos.invega.lt nėra funkcinių galimybių ar jos laikinai neužtikrinamos, paraiška ir jos priedai gali būti pateikti elektroniniu paštu dpk2@invega.lt. Tokiu atveju siunčiami elektroniniai dokumentai turi būti pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu.