Pradžia

Konsultacijų kompensavimasSpausdinti

Eksporto konsultacijos

12,6 milijardo eurų. Tiek atnešė Lietuvos prekių eksportas į užsienio šalis per pirmąjį 2017-ųjų pusmetį. Šiandieninė rinka suteikia kaip niekad daug galimybių eksportuoti savo produkciją, tačiau didesnės galimybės reiškia ir didesnę konkurenciją, o norint išsiskirti jau seniai nebeužtenka vien tik kokybiškos gamybos.

Žinių, ką ir kaip daryti, pradedant ar vystant eksportą turi konsultantai, žinantys, kaip minimaliomis išlaidomis užkariauti kitų šalių rinkas. Tai rodo „Vilnius Tech Park“ įsikūrusių startuolių – kai moki išnaudoti, ką turi, žinomu visame pasaulyje gali tapti net ir sėdėdamas Antakalnyje. Mes teikiame iki 4000 Eur vertės eksporto konsultacijų išlaidų kompensacijas, kurias labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės gali panaudoti per 6 mėnesius.

Kaip pasinaudoti?

Tiesiogiai adresu https://paraiskos.invega.lt. Jei pateikti paraišką ir jos priedus adresu https://paraiskos.invega.lt nėra funkcinių galimybių ar jos laikinai neužtikrinamos, paraiška ir jos priedai gali būti pateikti elektroniniu paštu expo@invega.lt. Tokiu atveju siunčiami elektroniniai dokumentai turi būti pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu.

Daugiau informacijos apie priemonę, sąlygas ir paraiškos priemonei gauti pateikimo formą rasite čia.

Verslo konsultantas LT

Jei nežinai kaip – geriausia klausti tų, kurie žino ir moka dalintis patarimais. Verslo konsultantai padeda mažoms, labai mažoms ir vidutinėms įmonėms, veikiančioms ne ilgiau nei 3 metus.  Jei nori augti, kurti verslo planą, pasisemti žinių iš patyrusių verslo ekspertų įvairiomis, sau rūpimomis temomis – verslo konsultacijos yra tai, kas gali padėti efektyviai planuoti ir organizuoti veiklą.

Verslo konsultacijų išlaidoms kompensuoti skiriama 2000 Eur suma, kurią panaudoti galima per 6 mėnesius. Visos konsultacijų temas ir konsultantų sąrašą galima rasti Verslo konsultantų tinklo svetainėje.

Kaip pasinaudoti?

Tiesiogiai adresu https://paraiskos.invega.lt. Jei pateikti paraišką ir jos priedus adresu https://paraiskos.invega.lt nėra funkcinių galimybių ar jos laikinai neužtikrinamos, paraiška ir jos priedai gali būti pateikti elektroniniu paštu verslokonsultacijos@invega.lt. Tokiu atveju siunčiami elektroniniai dokumentai turi būti pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu.

Daugiau informacijos apie priemonę, sąlygas ir paraiškos priemonei gauti pateikimo formą rasite čia.

Eco konsultantas LT

Kaip projektuoti gaminius ekologiškai, diegti eko-inovacijas ir vykdyti tarškos prevenciją? Įmonių efektyvumą vis labiau lemia ekologiško verslo vykdymo principų įsisavinimas. „Eco konsultantas LT“ yra nauja priemonė, skirta labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms (VMĮ). Šia priemone siekiama padėti įmonėms efektyviau naudoti gamtinius išteklius, padidinti jų investicijas į eko-inovacijas ir efektyviai išteklius naudojančias technologijas.

Paraiškas „Eco konsultantas LT“ priemonei gali teikti MVĮ, ne trumpiau kaip 6 mėn. iki paraiškos pateikimo mėnesio turėjusios apdraustų darbuotojų. Didžiausia vienam projektui skirta suma – 4 tūkst. Eur.

Kaip pasinaudoti?

Tiesiogiai adresu https://paraiskos.invega.lt. Jei pateikti paraišką ir jos priedus adresu https://paraiskos.invega.lt nėra funkcinių galimybių ar jos laikinai neužtikrinamos, paraiška ir jos priedai gali būti pateikti elektroniniu paštu eco@invega.lt. Tokiu atveju siunčiami elektroniniai dokumentai turi būti pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu.

Daugiau informacijos apie priemonę, sąlygas ir paraiškos priemonei gauti pateikimo formą rasite čia.