Pradžia

Paskolos verslo pradžiaiSpausdinti

Maždaug kas antra įmonė be skolintų lėšų nepajėgtų užtikrinti savo plėtros, rodo 2017 m. Lietuvos banko inicijuota apklausa. Dar sunkiau naujoms įmonėms, turinčioms mažiau apyvartos lėšų ir dar nespėjusioms sukaupti finansinės „pagalvės“. Būtent todėl verslo naujokams siūlomos iki 25 tūkst. eurų siekiančios paskolos pagal priemonę „Verslumo skatinimas 2014-2020“.

Kuo šis pasiūlymas yra patrauklus pradedančiam verslininkui? Nes teks mokėti kelis kartus mažesnes palūkanas už rinkos vidurkį, be to, paskola leis kompensuoti dalį darbuotojų atlyginimų, padengs laikiną apyvartos lėšų trūkumą.

Jaunam verslui sunku išsiversti be finansinės injekcijos, tad kodėl gi nepasirinkus pigiausio ir paprasčiausio varianto?

Paskolos tikslas – padėti tiems, kuriais visuomenė pasitiki rečiau, todėl lengvesnės sąlygos teikiamos bedarbiams, neįgaliesiems, moterims, jaunesniems nei 29 m. ar vyresniems nei 54 m. asmenims ir taip vadinamų „žaliųjų“ darbo vietų kūrėjams.

Kaip tuo pasinaudoti?

Norėdami pasinaudoti priemone, užpildykite verslo plano formą ir, kartu su paraiška paskolai gauti, pateikite ją bet kuriai iš 42 kredito unijų. Jei pildant dokumentus paskolai gauti prireiks papildomos pagalbos, pasinaudokite nemokamomis individualiomis konsultacijomis.

Pritrūkus užstato kredito unija galės kreiptis į INVEGA dėl individualios garantijos už išduotą paskolą. Išsiaiškinę finansavimo sąlygas, terminus, susiradę reikalingą užstatą ir t. t., pasirašysite finansavimo sutartį.