Pradžia

Subsidijos verslo pradžiaiSpausdinti

Ko labiausiai bijo kiekvienas paskolą pasiėmęs verslininkas? Kad gauti pinigai tuojau pat bus išnaudoti kasdienėms reikmėms, o realios naudos taip ir nepatyrus viską reikės grąžinti. Ypač tuo atveju, jei smulki įmonė bando prasimušti rinkoje, kur įranga ir darbuotojai kainuoja brangiai.

Jei jau turite lengvatinę INVEGA paskolą verslo pradžiai, darbuotojų sąnaudas galite pamiršti. „Subsidijos verslo pradžiai“ kompensuoja darbdaviui nuo 50 iki 75 proc. daugiau nei minimalią algą uždirbančių darbuotojų darbo užmokesčio išlaidų. Nebesukite galvos dėl darbuotojų atlyginimų, verčiau paskolos pinigus investuokite į įmonės plėtrą ar būtiną įrangą.

Priemonės tikslas – palengvinti paskolų gavėjų pirmuosius žingsnius rinkoje, ypač siekiama padėti tiems, kuriais visuomenė pasitiki rečiau, todėl lengvesnės sąlygos teikiamos bedarbiams, neįgaliesiems, moterims, jaunesniems nei 29 m. ar vyresniems nei 54 m. asmenims ir taip vadinamų „žaliųjų“ darbo vietų kūrėjams.

Kaip tuo pasinaudoti?

Norėdami pasinaudoti priemone, turėtumėte pateikti paraišką INVEGAI. Paraiškos šabloną bei visų kitų būtinų pateikti dokumentų sąrašą galite rasti čia. Patvirtinus paraišką ir pasirašius dotacijos sutartį, darbo užmokestį jums kompensuosime kas ketvirtį.